02.10.2018   » Preberite več

Obvestila   Pokaži zadnjih 10 obvestil   Pokaži vsa obvestila
Slovenija open 2013

28.10.2013

Le slab mesec je namreč še do Svetovnega prvenstva za kadete in mladince, kot v naši selekciji, pa so verjetno tudi še v nekaterih drugih opravljali dokončne izbore. Konkurenca (devet držav oz. 28 ekip) je bila zato najbolj pestra prav v teh kategorijah; med kadeti -60 kg je nastopil tudi naš tekmovalec Pantner črt, ki je, enako kot klubski kolega Mraz Peter (kadeti -66 kg), dosegel 9. mesto. Za eno od vozovnic (tudi dobesedno) na SP sta se še potegovala Pepel Grega in Gerlih Benjamin (oba mladinci -77 kg). Grega je osvojil 3. mesto in se s tem uvrstil v reprezentanco, Benjamin pa je sicer prav tako začel zelo prepričljivo, vendar končal na 5. mestu. Alič Alen je (mladinci -85 kg) je izgubil le v finalu in osvojil 2. mesto, s čimer je potrdil svoj status reprezentanta. Med člani sta tokrat nastopila le Verbovšek Aleš in Pepel Žiga (oba -77 kg). Aleš je z dobrimi nastopi povsem zasluženo slavil v tej kategoriji, Žiga pa je izgubil v polfinalu, a potem še enkrat prepričljivo zmagal v borbi za 3. mesto.

Ekipo je vodil trener Lezjak Vidko, Gaber Marko je vodil sodniški zbor, v katerem je bil tudi Milutinovič Dragan.