02.10.2018   » Preberite več

Obvestila   Pokaži zadnjih 10 obvestil   Pokaži vsa obvestila
Ale na 2. stopnički na ECC

09.05.2010

vmes pa še nastopi štirih drugih tekmovalcev PKBV Celje na tekmi Evropskega pokala Robi Rajh, ki je včeraj in danes potekala v mariborski dvorani Tabor. Nastopilo je okoli 250 tekmovalcev in tekmovalk iz 13-ih držav.

Verbovšek je (danes, 9. 5. 2010) nastopil med člani do 69 kg in v zelo močni konkurenci klonil šele v finalu. Nastopil je še Pepel Žiga, ki je med mladinci do 62 kg osvojil 4. mesto. Dan poprej je Alič Alen med kadeti nad 81 kg osvojil 7. mesto ter povsem upravičil pričakovanja svojega prvega tekmovalnega nastopa. Enaki uvrstitvi sta po dobrih predstavah dosegla še Pepel Grega (kadeti do 73 kg) in Par Gvido (člani do 77 kg), medtem ko se je Kaučič Rožle med člani do 62 kg uvrstil na 9. mesto. Celjsko ekipo sta vodila trenerja Ilič in Brečko, Milutinovič in Gaber pa sta sodila; slednji se je udeležil tudi mednarodnega sodniškega seminarja, ki je potekal v teh dneh. Zaradi poškodb so svoje nastope na tem tekmovanju morali odpovedati Šajn Urban, Južna Rok in Lah Benjamin, sicer vsi trije naši "standardni" tekmovalci.